Padlý měsíc

13. července 2017 v 22:13 | Saiko-chan |  Knihy&Manga
Padlý měsíc je jednou z mang, které se mi povedlo ukořistit, když Zoner vyprodával sklady své mangy. Pokud si dobře pamatuji, bylo to padesát korun za kus a já si tehdy krom jiného koupila i všechny díly Gravitation :D Padlý měsíc byla taková jednorázová záležitost, taková shounen ai záležitost ;)

Anděl ztratí své místo v Edenu a nalezne tajemného, ale nebezpečného nového patrona… Chudý malíř dokončí portrét ženy, aniž by mu někdo stál modelem… Dva lovci odměn čelí záhadným nočním démonům… Tato sbírka příběhů o lásce mezi mladými muži potěší všechny fanoušky krásných andělů a neméně krásných démonů!

Moje hodnocení? No, co na to říct, byla jsem prostě jako všechny náctileté fanynky, četla jsem shounen ai! Dnes, když vezmu situaci s odstupem, nejsem fanda, ale číst to mi nevadí :D Knížka je o několika příbězích, od andělů a démonů přes kouzelníky po obyčejné smrtelníky. Abych řekla pravdu, není to nějaké super čtivo, ale odměřeného člověka neurazí a fanouška potěší, tak proč ne... Zdravím všechny fanynky mužské lásky (hlavně kamarádku May, která píše povídky s homosexuální tématikou obecně).
 


Anketa

Byl/a jsem zde?

JJ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.